ul. Bobrowa Górka 2, 43-600 Jaworzno, woj. Śląskie

Chiptuning

Chiptuning jaki oferuje Powerflash to przede wszystkim bezpieczne dla silnika i przeniesienia napędu podniesienie mocy i momentu obrotowego.
Przyrosty mocy jakie możemy uzyskać dla silników turbo benzynowych i turbo diesel to 20-30%. W zależności od modelu i marki w bezpieczny sposób można uzyskać realne przyrosty mocy rzędu 25-35KM i moment obrotowy 45-80Nm. Modyfikacja taka pozwala cieszyć się fabryczną żywotnością silnika oraz poprawieniem bezpieczeństwa na drodze np. podczas wyprzedzania.

Powerflash oferuje Państwu program optymalnie wykorzystujący konstrukcyjne możliwości silnika jednocześnie nie przeciążając go. Powoduje to zwiększenie mocy i momentu obrotowego. Zastosowanie takiego oprogramowania ma pozytywny wpływ na eksploatację silnika (możliwość dynamicznej jazdy bez wykorzystywania wysokich obrotów oraz znacznie polepszona elastyczność). Modyfikacja taka wykorzystuje jedynie rezerwy mocy pozostawione przez producenta pojazdu, zachowując jednocześnie wszelkie bariery bezpieczeństwa.

Jazda autem z elastyczniejszym, mocniejszym i bardziej dynamicznym silnikiem sprawia więcej radości. Skrócone czasy przyspieszeń wyraźnie przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa podczas wyprzedzania.

Przed każdym tuningiem robiona jest pełna diagnostyka silnika.
Tylko auta w 100% sprawne sa modyfikowane.

Przed i po modyfikacji każde auto jest sprawdzane na hamowni drogowej Dynomet.